Club market values
 
  19 August, Friday

   11:00 4:4 Sputnik Almetyevsk – JHC Molot Full Match Record
   10:00 2:3 Russkie Vityazi – Amurskie Tigry Full Match Record
   9:00 3:3 Avtomobilist – Neftekhimik Full Match Record
   8:00 Dynamo St Pburg – Khimik Full Match Record
   8:00 5:1 Krylya Sovetov – Taifun Full Match Record
   8:00 4:2 HC Lipetsk – EkoNiva Bobrov Full Match Record

  18 August, Thursday

   16:00 0:2 Karlovy Vary – Bili Tygri Liberec Full Match Record
   16:00 4:0 Ujpest – HK Levice Full Match Record
   16:00 4:1 Jestrabi Prostejov – Horacka Slavia Full Match Record
   15:30 2:2 Berani Zlin – Trencin Full Match Record
   14:00 Molot – Fenix Full Match Record
   14:00 1:5 HC Lipetsk – EkoNiva Bobrov Full Match Record
   10:00 3:4 Spartak M – Amur Highlights
   8:00 1:2 Zauralie – Omskiye Kryliya Full Match Record

  17 August, Wednesday

   15:00 4:1 Lada Tl – Sokol Krasnoyarsk Full Match Record
   14:00 0:3 Zauralie – Molot Full Match Record
   14:00 Sakhalinskie Akuly – Amurskie Tigry Full Match Record
   13:30 3:0 Barys – Neftekhimik Highlights Full Match Record
   10:00 2:0 Dynamo Msk – Vityaz Full Match Record
   10:00 2:0 JHC Spartak – Russkie Vityazi Full Match Record
   9:00 1:2 Avtomobilist – Metallurg Mg Highlights Full Match Record

  16 August, Tuesday

   16:40 2:6 MAC Budapest – Dukla Michalovce Highlights Full Match Record
   15:30 7:0 Litvinov – Plzen Full Match Record
   15:30 5:6 Trencin – Vsetin Full Match Record
   15:30 3:2 Poruba – Zvolen Full Match Record
   15:00 3:4 Ocelari Trinec – Olomouc Full Match Record
   15:00 3:5 Katowice – Cracovie Full Match Record
   15:00 3:1 Mlada-Boleslav – Bili Tygri Liberec Full Match Record
   15:00 3:1 Karlovy Vary – Stadion Litomerice Full Match Record
   14:00 Molot – Omskiye Kryliya Full Match Record
   14:00 Kapitan – Russkiye Vityazi Full Match Record
   14:00 1:5 Kapitan – Russkie Vityazi Full Match Record
   13:30 3:4 Barys – Avtomobilist Highlights Full Match Record
   13:00 2:2 Kristall – Dizel Full Match Record
   10:00 2:1 JHC Spartak – Sakhalinskie Akuly Full Match Record
   10:00 4:1 Torpedo NN – Dizel Full Match Record
   9:00 1:4 Neftekhimik – Metallurg Mg Highlights
   6:00 2:2 Tolpar – Ladia Full Match Record
   6:00 4:1 Omskiye Yastreby – Tyumensky Legion Full Match Record

  15 August, Monday

   15:00 Torpedo NN – Dizel Full Match Record
   14:00 Kapitan – Sakhalinskie Akuly Full Match Record
   12:00 6:3 Omskiye Yastreby – Tyumensky Legion Full Match Record
   12:00 5:0 Tolpar – Ladia Full Match Record
   10:00 MHC Spartak – Amurskie Tigry Full Match Record

  14 August, Sunday

   14:00 1:2 Metallurg Nk – Tambov Full Match Record
   13:00 3:0 Lada Tl – Gornyak-UGMK Full Match Record
   12:00 Ingolstadt – Iserlohn Roosters Full Match Record
   10:00 1:1 Khimik Vs – Rostov Full Match Record
   9:00 6:1 Dinamo Mn – CSKA Full Match Record
   9:00 3:3 Bars – Sokol Krasnoyarsk Full Match Record
   7:45 Yamal – Olimpiya Full Match Record

  13 August, Saturday

   17:00 9:1 Olimpija – MAC Budapest Full Match Record
   15:00 2:3 Krefeld Pinguine – Dusseldorf Full Match Record
   14:00 6:0 Neftyanik – Toros Full Match Record
   14:00 3:3 Metallurg Nk – Rostov Full Match Record
   13:30 Yamal – Olimpiya Full Match Record
   13:00 3:2 Lada Tl – Sokol Krasnoyarsk Full Match Record
   11:00 1:4 Vityaz – Kunlun RS Full Match Record
   10:00 3:6 Tambov – Khimik Vs Full Match Record
   10:00 6:3 Yuzhny Ural – Sarmaty Full Match Record
   10:00 2:3 Loko-76 – Almaz Full Match Record
   10:00 6:1 Jastrzebie – Unia Oswiecim Full Match Record
   9:00 1:4 Gornyak-UGMK – Bars Full Match Record
   9:00 0:1 Yugra – Rubin Tyumen Full Match Record
   8:00 0:0 Dynamo Msk – Lokomotiv Full Match Record
   8:00 1:4 Molot – Izhstal Full Match Record
   8:00 Adelaide – Melbourne Full Match Record
   7:00 5:1 Nomad – Beibarys Atyrau Full Match Record

  12 August, Friday

   17:00 Visp – Berne Full Match Record
   15:30 5:2 Metallurg Nk – Khimik Vs Full Match Record
   15:00 0:0 Neftyanik – Yugra Full Match Record
   14:30 2:1 Lada Tl – Bars Full Match Record
   14:00 1:3 Vityaz – Ak Bars Full Match Record
   14:00 Irbis – Sputnik Full Match Record
   14:00 Humo – Dynamo-Shinnik Full Match Record
   14:00 Molot – Izhstal Full Match Record
   14:00 1:3 JHC Molot – Izhstal Full Match Record
   11:00 1:2 Rostov – Tambov Full Match Record
   11:00 4:1 Loko – Kapitan Full Match Record
   11:00 3:2 Rubin Tyumen – Toros Full Match Record
   10:00 2:6 Gornyak-UGMK – Sokol Krasnoyarsk Full Match Record
   10:00 AKM – Krylia Sovetov Full Match Record
   10:00 1:4 Torpedo NN – Sibir Full Match Record
   8:00 2:1 Amur – Traktor Full Match Record
   8:00 10:3 EkoNiva Bobrov – HC Lipetsk Full Match Record
   7:00 3:5 Stalnye Lisy – Chaika Full Match Record
   7:00 1:5 Nomad – Beibarys Atyrau Full Match Record

  11 August, Thursday

   17:15 4:5 Unia Oswiecim – Jestrabi Prostejov Full Match Record
   15:00 2:4 Frydek Mistek – Ocelari Trinec Full Match Record
   15:00 4:1 Neftyanik – Rubin Tyumen Full Match Record
   15:00 1:0 HIFK – TPS Full Match Record
   15:00 Rytiri Kladno – Sparta Full Match Record
   15:00 2:4 Rytiri Kladno – Sparta Praha Full Match Record
   15:00 2:3 Mlada-Boleslav – Slavia Prague Full Match Record
   14:00 4:1 EkoNiva Bobrov – HC Lipetsk Full Match Record
   14:00 1:2 Irbis – Stalnye Lisy Full Match Record
   13:00 Kulager – Gornyak Rudny Full Match Record
   12:00 3:3 Chelmet – Zauralie Full Match Record
   11:00 6:1 Toros – Yugra Full Match Record
   10:00 4:5 Severstal – Dynamo Msk Full Match Record
   10:00 2:5 Sputnik Almetyevsk – Krylya Sovetov Full Match Record

  10 August, Wednesday

   17:15 4:2 Poruba – Unia Oswiecim Full Match Record
   16:00 2:5 Torpedo NN – Sibir Full Match Record
   14:00 Irbis – Krylia Sovetov Full Match Record
   14:00 2:5 Jastrzebie – Jestrabi Prostejov Full Match Record
   14:00 1:4 HIFK – Jukurit Full Match Record
   13:00 Kulager – Gornyak Rudny Full Match Record
   10:00 6:1 Loko – JHC Atlant Full Match Record
   10:00 2:1 Ladia – Amurskie Tigry Full Match Record
   10:00 2:3 Lokomotiv – Severstal Full Match Record
   7:00 0:0 Yamal – Sarmaty Full Match Record
   7:00 4:4 Stalnye Lisy – Mikhailov Academy Full Match Record
   7:00 Sputnik – Chaika Full Match Record

  9 August, Tuesday

   16:30 3:2 Sparta Praha – Slavia Prague Full Match Record
   16:00 2:2 Poruba – Jastrzebie Full Match Record
   16:00 7:2 Rytiri Kladno – Ceske Budejovice Full Match Record
   16:00 5:1 Frydek Mistek – Zubr Prerov Full Match Record
   16:00 Tambov – Kristall Full Match Record
   14:00 1:2 Irbis – Chaika Full Match Record
   14:00 1:4 Metallurg Mg – Traktor Full Match Record
   12:45 5:3 Sochi – Dinamo Mn Highlights
   11:00 0:8 Spartak M – Vityaz Full Match Record
   11:00 4:0 Loko-76 – Kapitan Full Match Record
   10:00 3:7 Sputnik Almetyevsk – Mikhailov Academy Full Match Record
   7:00 2:1 Stalnye Lisy – Krylya Sovetov Full Match Record

  8 August, Monday

   16:00 Pinskie Yastreby – Dynamo-Shinnik Full Match Record
   14:00 4:3 Buran Voronezh – Khimik Vs Full Match Record
   14:00 0:1 Irbis – Mikhailov Academy Full Match Record
   11:00 2:2 Ladia – Avto Full Match Record
   10:00 3:4 Sputnik Almetyevsk – Stalnye Lisy Full Match Record
   10:00 4:1 Saryarka – Beibarys Atyrau Full Match Record
   7:00 3:3 Reaktor – Amurskie Tigry Full Match Record
   7:00 1:5 Krylya Sovetov – Chaika Full Match Record

  7 August, Sunday

   16:00 SKA-1946 – SKA-Varyagi Full Match Record
   16:00 3:2 SKA-1946 – SKA-Varyagi Full Match Record
   12:00 Krasnaya Armiya – MHK Dynamo M Full Match Record
   11:00 Yastreby – Dynamo-Shinnik Full Match Record
   11:00 Metallurg Zhlobin – Sobol Full Match Record
   11:00 3:9 Ladia – Reaktor Full Match Record
   10:00 1:3 Dynamo Msk – Sibir Full Match Record
   10:00 Neftekhimik – Ak Bars Full Match Record
   9:00 4:1 Tambov – AKM Full Match Record
   8:00 2:2 JHC Dynamo SPb – Tolpar Full Match Record
   7:00 4:2 Avto – Sakhalinskie Akuly Full Match Record

  6 August, Saturday

   16:00 2:5 SKA-1946 – Loko Full Match Record
   16:00 SKA-1946 – Loko Full Match Record
   15:00 0:4 Tambov – Dizel Full Match Record
   14:00 4:2 Dizel – Kristall Full Match Record
   14:00 1:6 Neftyanik – Ak Bars Full Match Record
   13:00 4:5 Reaktor – Avto Full Match Record
   12:00 4:5 JHC Dynamo SPb – Krasnaya Armiya Full Match Record
   10:00 1:2 JHC Spartak – Russkie Vityazi Full Match Record
   9:00 4:1 Amurskie Tigry – Sakhalinskie Akuly Full Match Record
   9:00 Amurskie Tigry – Sakhalinskie Akuly Full Match Record
   9:00 3:1 Lokomotiv – Molot Full Match Record
   8:00 8:0 SKA-Varyagi – Tolpar Full Match Record
   7:00 3:3 Nomad – Arlan Kokshetau Full Match Record

  5 August, Friday

   16:00 4:0 SKA-1946 – Dynamo Msk Full Match Record
   16:00 SKA-Neva – Dynamo-Shinnik Full Match Record
   15:30 3:2 Ceske Budejovice – Salzburg Full Match Record
   13:00 1:2 Ladia – Amurskie Tigry Full Match Record
   12:00 4:2 Krasnaya Armiya – Tolpar Full Match Record
   10:00 4:3 Vityaz – Severstal Full Match Record
   10:00 1:2 Dynamo Msk – Amur Full Match Record
   9:00 3:4 Sakhalinskie Akuly – Reaktor Full Match Record
   8:00 EkoNiva Bobrov – Belgorod Full Match Record
   8:00 2:5 JHC Dynamo SPb – Loko Full Match Record
   8:00 7:2 Torpedo NN – Traktor Full Match Record

  4 August, Thursday

   16:00 3:5 Jastrzebie – Frydek Mistek Full Match Record
   16:00 3:3 SKA-Varyagi – Krasnaya Armiya Full Match Record
   15:30 0:3 Banik Sokolov – Litvinov Full Match Record
   15:00 3:1 Neftyanik – Bars Full Match Record
   13:30 2:1 Zauralie – Gornyak-UGMK Full Match Record
   13:00 Ladia – Sakhalinskie Akuly Full Match Record
   13:00 2:2 Ladia – Sakhalinskie Akuly Full Match Record
   12:00 1:2 Salavat Yulaev – Avtomobilist Full Match Record
   12:00 2:6 JHC Dynamo SPb – JHC Dynamo Msk Full Match Record
   11:00 2:2 Arlan Kokshetau – Beibarys Atyrau Full Match Record
   10:00 5:6 Russkie Vityazi – JHC Spartak Full Match Record
   10:00 3:4 Spartak M – Amur Full Match Record
   9:00 4:1 Amurskie Tigry – Avto Full Match Record
   9:00 6:2 Torpedo NN – Traktor Full Match Record
   8:00 1:2 Tolpar – Loko Full Match Record

  3 August, Wednesday

   16:00 2:1 SKA-1946 – Krasnaya Armiya Full Match Record
   15:30 2:2 HC Sokol – Yamal Full Match Record
   13:30 4:2 Zauralie – Yuzhny Ural Full Match Record
   12:00 Sokol Krasnoyarsk – Ermak Full Match Record
   12:00 2:4 SKA-Varyagi – JHC Dynamo SPb Full Match Record
   11:00 0:2 Krylya Sovetov – Mikhailov Academy Full Match Record
   11:00 1:5 Kapitan – Loko-76 Full Match Record
   9:00 2:3 Sputnik Almetyevsk – Irbis Full Match Record
   8:00 3:2 JHC Dynamo Msk – Loko Full Match Record

  2 August, Tuesday

   16:00 0:0 Banik Sokolov – Karlovy Vary Full Match Record
   16:00 2:1 SKA-1946 – Tolpar Full Match Record
   13:30 7:1 Zauralie – Chelmet Full Match Record
   13:00 3:1 Sputnik Almetyevsk – Irbis Full Match Record
   12:00 3:2 Omskiye Yastreby – Kuznezkie Medvedi Full Match Record
   12:00 2:3 SKA-Varyagi – Dynamo Msk Full Match Record
   8:00 3:1 Sibirskie Snaypery – Mamonty Yugry Full Match Record
   8:00 2:2 Krasnaya Armiya – Loko Full Match Record
   4:00 2:2 Belye Medvedi – Krasnoyarskiye Rysi Full Match Record

  1 August, Monday

   16:00 8:3 SKA-1946 – JHC Dynamo SPb Full Match Record
   12:00 2:3 Omskiye Yastreby – Sibirskie Snaypery Full Match Record
   12:00 JHC Dynamo Msk – Tolpar Full Match Record
   8:00 3:3 SKA-Varyagi – Loko Full Match Record
   8:00 4:4 Tambov – Rostov Full Match Record
   8:00 3:1 Kuznezkie Medvedi – Belye Medvedi Full Match Record