Club market values
 
  27 September, Tuesday

   16:00 4:1 Mikhailov Academy – Russkie Vityazi Full Match Record
   16:00 1:0 JHC Dynamo Msk – JHC Spartak Full Match Record
   16:00 4:2 Krylya Sovetov – Mikhailov Academy Full Match Record
   15:30 4:5 Loko – JHC Dynamo SPb Full Match Record
   14:00 8:1 Mamonty Yugry – Krasnoyarskiye Rysi Full Match Record
   14:00 3:6 Almaz – SKA-1946 Full Match Record
   13:30 2:5 Sarmaty – Belye Medvedi Full Match Record
   13:00 2:5 Ladia – Omskiye Yastreby Full Match Record
   9:00 2:3 Amurskie Tigry – Kapitan Full Match Record
   8:00 3:0 Sakhalinskie Akuly – Taifun Full Match Record

  26 September, Monday

   16:30 Dinamo Szynnik – SKA-GUOR Karelia Full Match Record
   15:30 1:5 Loko-76 – Sibirskie Snaypery Full Match Record
   15:00 0:4 Reaktor – Irbis Full Match Record
   14:00 3:1 Chaika – Kuznezkie Medvedi Full Match Record
   14:00 2:2 JHC Molot – Sputnik Almetyevsk Full Match Record

  25 September, Sunday

   10:00 1:2 Almaz – JHC Dynamo SPb Full Match Record
   10:00 0:3 Ladia – Belye Medvedi Full Match Record
   9:00 8:1 Dinamo Szynnik – SKA-GUOR Karelia Full Match Record
   8:00 3:5 Sarmaty – Omskiye Yastreby Full Match Record
   8:00 0:3 Tyumensky Legion – Stalnye Lisy Full Match Record
   8:00 1:3 Avto – Tolpar Full Match Record

  24 September, Saturday

   10:00 4:0 Loko – SKA-1946 Full Match Record
   10:00 5:6 JHC Spartak – Krasnaya Armiya Full Match Record
   10:00 1:2 Krylya Sovetov – Mikhailov Academy Full Match Record
   3:00 5:4 Sakhalinskie Akuly – Kapitan Full Match Record
   3:00 2:0 Amurskie Tigry – JHC Atlant Full Match Record

  23 September, Friday

   15:30 3:1 Loko – SKA-1946 Full Match Record
   15:00 4:1 JHC Spartak – Krasnaya Armiya Full Match Record
   14:00 2:1 Almaz – JHC Dynamo SPb Full Match Record
   9:00 3:1 Amurskie Tigry – JHC Atlant Full Match Record

  22 September, Thursday

   16:00 2:2 Dinamo Szynnik – SKA-Varyagi Full Match Record
   16:00 3:2 JHC Dynamo Msk – Russkie Vityazi Full Match Record
   15:00 4:5 Reaktor – Mamonty Yugry Full Match Record
   13:00 2:7 Omskiye Yastreby – Sibirskie Snaypery Full Match Record
   12:00 3:1 Belye Medvedi – Stalnye Lisy Full Match Record

  21 September, Wednesday

   16:00 1:0 JHC Dynamo Msk – Russkie Vityazi Full Match Record
   15:00 5:4 Dinamo Szynnik – SKA-Varyagi Full Match Record
   12:00 1:2 Belye Medvedi – Stalnye Lisy Full Match Record

  20 September, Tuesday

   14:00 5:4 Sputnik Almetyevsk – Loko-76 Full Match Record
   14:00 1:2 JHC Molot – Mamonty Yugry Full Match Record
   14:00 1:2 Irbis – Chaika Full Match Record
   13:00 7:2 Omskiye Yastreby – Avto Full Match Record
   9:00 1:4 Taifun – Kapitan Full Match Record
   8:00 2:4 Sakhalinskie Akuly – JHC Atlant Full Match Record

  19 September, Monday

   16:00 3:4 Mikhailov Academy – JHC Dynamo SPb Full Match Record
   14:00 0:1 Irbis – Chaika Full Match Record
   14:00 1:5 Sputnik Almetyevsk – Loko-76 Full Match Record
   12:00 2:4 Krasnoyarskiye Rysi – Reaktor Full Match Record
   10:00 2:4 Kuznezkie Medvedi – Sibirskie Snaypery Full Match Record
   8:00 1:3 Sakhalinskie Akuly – JHC Atlant Full Match Record
   3:00 2:3 Taifun – Kapitan Full Match Record

  18 September, Sunday

   10:00 3:2 Almaz – Loko Full Match Record
   10:00 1:3 Krasnoyarskiye Rysi – Reaktor Full Match Record
   8:00 8:1 Stalnye Lisy – Ladia Full Match Record
   8:00 5:2 Tolpar – Sarmaty Full Match Record
   6:00 0:3 Kuznezkie Medvedi – Sibirskie Snaypery Full Match Record

  17 September, Saturday

   10:00 2:3 Mikhailov Academy – JHC Dynamo SPb Full Match Record
   10:00 2:3 Krasnaya Armiya – JHC Dynamo Msk Full Match Record
   10:00 0:6 Almaz – Loko Full Match Record
   8:00 5:5 Belye Medvedi – Avto Full Match Record
   7:00 5:2 Omskiye Yastreby – Tyumensky Legion Full Match Record

  16 September, Friday

   16:00 2:8 Mikhailov Academy – SKA-1946 Full Match Record
   16:00 1:2 SKA-Varyagi – Russkie Vityazi Full Match Record
   14:00 4:3 Krasnaya Armiya – JHC Dynamo Msk Full Match Record
   14:00 2:3 Sputnik Almetyevsk – Chaika Full Match Record
   14:00 2:3 SKA-GUOR Karelia – JHC Spartak Full Match Record
   10:00 4:1 Irbis – Loko-76 Full Match Record
   9:00 2:2 Taifun – JHC Atlant Full Match Record
   8:00 7:3 Sakhalinskie Akuly – Krylya Sovetov Full Match Record

  15 September, Thursday

   14:00 4:5 Sputnik Almetyevsk – Chaika Full Match Record
   14:00 2:0 Irbis – Loko-76 Full Match Record
   12:00 2:3 Krasnoyarskiye Rysi – JHC Molot Full Match Record
   12:00 6:3 Stalnye Lisy – Sarmaty Full Match Record
   12:00 3:1 Tolpar – Ladia Full Match Record
   10:00 1:5 Kuznezkie Medvedi – Mamonty Yugry Full Match Record

  14 September, Wednesday

   16:00 1:8 SKA-Varyagi – JHC Spartak Full Match Record
   16:00 2:5 Mikhailov Academy – SKA-1946 Full Match Record
   16:00 2:2 SKA-GUOR Karelia – Russkie Vityazi Full Match Record
   12:00 0:4 Krasnoyarskiye Rysi – JHC Molot Full Match Record
   12:00 2:2 Belye Medvedi – Tyumensky Legion Full Match Record
   9:00 4:3 Amurskie Tigry – Krylya Sovetov Full Match Record

  12 September, Monday

   16:00 2:1 Mikhailov Academy – Dinamo Szynnik Full Match Record
   15:30 4:3 JHC Dynamo SPb – JHC Dynamo Msk Full Match Record
   11:30 5:2 Sibirskie Snaypery – Mamonty Yugry Full Match Record
   9:00 1:3 Taifun – Krylya Sovetov Full Match Record

  11 September, Sunday

   10:00 1:3 JHC Dynamo SPb – JHC Dynamo Msk Full Match Record
   10:00 5:3 Mikhailov Academy – Dinamo Szynnik Full Match Record

  10 September, Saturday

   10:00 3:5 JHC Spartak – Amurskie Tigry Full Match Record
   10:00 4:4 JHC Atlant – Almaz Full Match Record
   10:00 5:2 Kapitan – Loko Full Match Record
   7:00 1:5 Omskiye Yastreby – Tolpar Full Match Record

  9 September, Friday

   13:00 5:1 Omskiye Yastreby – Tolpar Full Match Record
   7:00 2:2 Kuznezkie Medvedi – Krasnoyarskiye Rysi Full Match Record

  8 September, Thursday

   16:00 3:2 Mikhailov Academy – Dinamo Szynnik Full Match Record
   16:00 2:3 JHC Atlant – Loko Full Match Record
   16:00 2:1 SKA-1946 – JHC Dynamo Msk Full Match Record
   16:00 3:0 Kapitan – Almaz Full Match Record
   15:30 2:3 JHC Dynamo SPb – Krasnaya Armiya Full Match Record
   15:00 4:2 Russkie Vityazi – Amurskie Tigry Full Match Record
   15:00 3:3 JHC Spartak – Sakhalinskie Akuly Full Match Record
   13:30 2:0 Sarmaty – Irbis Full Match Record
   13:00 3:1 Ladia – Sputnik Almetyevsk Full Match Record
   10:00 6:0 Kuznezkie Medvedi – Krasnoyarskiye Rysi Full Match Record

  7 September, Wednesday

   16:00 2:1 SKA-1946 – JHC Dynamo Msk Full Match Record
   16:00 3:4 Mikhailov Academy – Dinamo Szynnik Full Match Record
   15:30 3:2 Loko-76 – JHC Molot Full Match Record
   15:30 3:2 JHC Dynamo SPb – Krasnaya Armiya Full Match Record
   14:00 5:4 Mamonty Yugry – Tyumensky Legion Full Match Record
   14:00 5:3 Chaika – Reaktor Full Match Record

  6 September, Tuesday

   16:00 2:7 SKA-GUOR Karelia – SKA-Varyagi Full Match Record
   15:00 5:3 Russkie Vityazi – Sakhalinskie Akuly Full Match Record
   13:00 4:2 Omskiye Yastreby – Stalnye Lisy Full Match Record
   9:00 2:0 Belye Medvedi – Tolpar Full Match Record

  5 September, Monday

   16:00 1:6 SKA-GUOR Karelia – SKA-Varyagi Full Match Record
   16:00 3:2 Kapitan – Krylya Sovetov Full Match Record
   15:30 Loko-76 – Reaktor Full Match Record
   15:00 5:1 JHC Spartak – Taifun Full Match Record
   14:00 8:2 Chaika – JHC Molot Full Match Record
   14:00 5:6 Mamonty Yugry – Avto Full Match Record
   13:30 4:5 Sarmaty – Sputnik Almetyevsk Full Match Record
   13:00 4:3 Omskiye Yastreby – Stalnye Lisy Full Match Record
   13:00 4:2 Ladia – Irbis Full Match Record
   12:00 5:3 Belye Medvedi – Tolpar Full Match Record
   11:30 6:2 Sibirskie Snaypery – Krasnoyarskiye Rysi Full Match Record

  4 September, Sunday

   11:00 8:0 Russkie Vityazi – Taifun Highlights Full Match Record
   10:00 7:6 SKA-1946 – Krasnaya Armiya Full Match Record
   6:00 5:2 Sibirskie Snaypery – Krasnoyarskiye Rysi Full Match Record

  3 September, Saturday

   10:00 2:2 SKA-1946 – Krasnaya Armiya Highlights Full Match Record